Putplasčio atliekų surinkimas

Per metus vidutiniškai surenkame apie 7000 tonų putplasčio aliekų. Putplasčio atliekų surinkimas yra viena iš svarbiausių mums veiklų, siekiant užtikrinti 100% polistireninio putplasčio perdirbimo Lietuvoje. Mes surenkame polistireninio putplasčio lakštus, atraižas, švarų, priemaišų neturintį putplastį ir perdirbame jį į granules, kurios vėliau tampa žaliava naujo produkto gamybai. Taip sujungiame putplasčio gamybos ekonomiką į uždarą ratą ir siekiame, jog šis ratas nesukurtų jokių atliekų. Putplastis nesuyra šimtus, o gal ir tūkstančius metų, todėl putplasčio atliekų surinkimas yra itin svarbus mums visiems. Mes laikomės gamtos apsaugos principų, rūpinamės gyvenamąja aplinka, siekiame švaraus putplasčio atliekų tvarkymo ir perdirbimo.

Surenkame

Gamybines putplasčio atliekas

Putų polistirolo tarą, pakuotes

Žuvies dėžes iš putplasčio

Statybinį putų polistirolį

SVARBU

Surinkti ir perdirbti galime tik sausą, švarų, be statybinių ar kitų priedų, butinių atliekų ar priemaišų putplastį. Panaudoto putplasčio forma, tankis ir spalva nėra svarbi.

Išrašome atliekų sutvarkymą įrodančius ir reikalingus dokumentus pakuotės mokesčių mažinimui

Nauda jums:
- Sutaupote atliekų konteinerio išlaidas, nes taupote vietą konteineryje.
- Gaunate tvarkingus atliekų tvarkymo dokumentus.
- Sutaupote pakuotės mokesčius.
- Priduodami tiesiai perdirbėjui sutrumpinate atliekų perdirbimo grandinę ir jos išlaidas bei užtikrinate skaidrų atliekų perdirbimą.
- Gaunate patikimumo garantiją, kad atliekos bus tikrai perdirbtos.
- Prisidedate prie tvarios ekonomikos ir gamtos saugojimo, nes putplastis natūraliai suyra per tūkstančius metų.

Didesnius putplasčio atliekų kiekius surinksime iš jūsų patys.

Savo transportu paimsime tvarkingai atrinktą ir išrūšiuotą putplastį nuo 10 m3. Jei turite daug atliekų ir nuolat rekomenduojame įsigyti putplasčio presą. Daugiau apie tai čia. Kiekvieno paėmimo sąlygos derinamos individualiai.

Susisiekite su mumis

Patarsime visais klausimais, susijusiais su putplasčio atliekomis: kaip spręsti susidarančių putplasčio atliekų problemą, kaip įsigyti putplasčio presavimo įrangą ar parengti atliekų dokumentaciją ir apskaitą.