Čia baigiasi putplasčio atliekos

Senas ir naudojimui netinkamas putplastis ar polistireninio putplasčio gamybinės atliekos gali būti lengvai perdirbamos. Racionaliai elgdamiesi su atliekomis, galime jas vėl sugrąžinti į gamybos ir vartojimo ciklus. Taip taupome energiją, mažiname sąvartynų plotus, saugome aplinką ir kuriame gyvosios gamtos gerovę. Prisiminkime, kad patys esame šios gamtos dalis.

PLAČIAU
PLAČIAU

Apie mus

UAB „R&R Ideas“ įkurta 2010 metais. Pirmieji Baltijos šalyse pradėję perdirbti putų polistireno (putplasčio) atliekas ir iš jų gaminti granules verslo klientams.

Pradėję savo veiklą 2010 metais, kaip R&R Ideas pradžioje tik presavome putplasčio atliekas ir taip sprendėme atliekų bei gamybinio ploto problem keletui smulkių įmonių. Augdami išsikėlėme sau tikslą perdirbti kiek įmanoma daugiau putplasčio atliekų. 2012 metais pradėjome putplasčio perdirbimą ekstruzijos būdu ir augome nuolatos.

Įmonė augdama ir plėsdama savo veiklą ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Europoje, 2022 metais nusprendė pasikeisti prekinį ženklą, kuris padėtų įsitvirtinti, kaip vienam didžiausių putplasčio perdirbėjų regione. Tai mūsų siekis sekant savo viziją, kad visos putplasčio atliekos būtų perdirbamos ir grįžtų į žiedinės ekonomikos ratą, o ne patektų į savartynus.

Šiandien dirbame su didžiausiais ES putplasčio atliekų surinkėjais ir tiekėjais ir dalyvaujame ES putplasčio žiedinėje ekonomikoje.

Mūsų klientai – didžiausi XPS plokščių, paveikslų rėmelių, buičiai ir statyboms skirtų polistirolio ekstruzijos produktų gamintojai.

Sertifikatai

Turime visus putplasčio veiklai reikalingus sertifikatus ir licencijas, išduodame putplasčio perdirbimą patvirtinančius dokumentus. Mūsų įmonė audituojama ir turi ES šalių perdirbėjo statusą patvirtinančius sertifikatus.

Susisiekite su mumis

Patarsime visais klausimais, susijusiais su putplasčio atliekomis: kaip spręsti susidarančių putplasčio atliekų problemą, kaip įsigyti putplasčio presavimo įrangą ar parengti atliekų dokumentaciją ir apskaitą.